Çatı Temizliği ve Çatı İzolasyonu İstanbul ve Marmara

Müşteri memnuniyetinde gelişen bir uzman çatı temizleme ve çatı onarımı onarım şirketidir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve birçok müşterinin beklentilerini aştı. İstanbul, Kocaeli – İzmit, Adapazarı ve Tekirdağ gibi il ve ilçelerin çevresindeki tüm alanlarda çatı izolasyonu ve çatı temizliği işleri yapmaktayız. Çatı temizleme ve onarım hizmetleri şunlar için idealdir: Fabrika çatıları, TPO – PVC membranlı çatılar, Trapez Sac Çatılar ve düz çatılar Garaj çatıları Kiremitli çatılar Arduvaz çatılar Endüstriyel çatılar Tavan temizleme ve onarım hizmetleri şunları içerir: Tüm Yosun, elle yıkama gücü olmadan yıkanır Tüm kırık ve eksik kiremitlerin veya kiremitlerin değiştirilmesi Onarım ve değiştirme hasar görmüş tüm kurşun işleri Çatı yalıtımı Çatı kaplama yeniden yerleştirme ve çakıl taşlama işleri Oluk temizliği Yosun, yosun ve küf önleme işlemleri Onarım hizmetlerimiz şunlardır: Tüm Yosun, elle yıkamadan çıkarılır Tüm kırılmış ve eksik kiremitlerin veya kiremitlerin değiştirilmesi Tüm hasarların onarılması ve değiştirilmesi kurşun işleri Çatı yalıtımı Sırt kiremitlerinin yeniden doldurulması ve çakıl taşlanması Çamur temizliği Yosun, yosun ve küf önleme tedavileri Bir zorunluluk sözleşmesi için bizi arayın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Çatı İzolasyonu ve Çatı Tamiri Arasındaki Farklar

Sandviç panel ya da metal çatı ile kaplanmış çatı temizliği ve çatı izolasyonu pas – kiroluşumu, liken ve genel kir / kirlilik oluşturabilir.

Bu büyümenin büyük kısmı çirkin görünür ve nadiren tavana zarar verirken, yüksek güçlü bir su basıncıyla veya bir sıyırıcı ve fırça kullanarak manuel olarak çıkarmak mümkündür.

Çatı Temizliği ve Çatı Temizleme İşleri

Çatı temizliği son on yılda popüler hale geldi. Bu, kısmen hava kalitesindeki iyileşmeden kaynaklanan yosun büyümesindeki artıştan kaynaklanıyor. Havadaki kurşun gibi kimyasalları öldüren yosun miktarı az olduğundan, çatı kiremitlerinde yosun gelişiminde belirgin bir artış olmuştur.

İş tamamlandıktan sonra, yosunları hızla yeniden büyümesini önlemek için, yosun önleyici kimyasal işlemler fayans üzerine püskürtülebilir.

Tavan temizleme işleminin en önemli yararlarından biri, tamamlandıktan sonra çatının optimum durumuna geri döndürülmüş olmasıdır. Çatı temizleme ve restorasyon hizmetimizin bir parçası olarak herhangi bir fayans gevşek veya hasarlı bulunursa, bunlar değiştirilecektir. 20 yaşın üzerindeki çatıların çoğunda maruz kalmış sırtlara, kalçalara, vadilere ve saçaklara uygulanan harçlar bozulmaya başlayacaktır. Var olan her yerde bu eski harç çıkarılır ve bu alanlar yeniden belirtilecek. Gerekli tüm onarımlar ayrıntılı olarak tartışılacak ve ayrı bir fiyat verilecektir. Ayrıca bakınız çatı bakımı ve onarımı için kontrol edebilirsiniz : http://www.catiteknik.com/yillik-cati-bakimi-ve-onarimi.html

Çatı İzolasyonu

Tavan temizliği ve servisimizin bir parçası olarak aşağıdaki tamiratları gerçekleştirebiliriz: –
Hasar görebilecek veya harçın bozulmuş olduğu sır çini parçalarının değiştirilmesi veya yeniden sarılması.
Kırılmış veya kırık kiremitleri değiştirin.
Gerekli olabilecek yeniden işaret eden herhangi bir çalışma
Tedarik kalitesi çatı temizleme, kaplama ve koruyucu sızdırmazlık ürünleri. Kurulu çatı temizleme müteahhitleri veritabanımız tecrübelidir ve genellikle çatı yosunlarının çıkarılması ve çatı temizleme hizmetinin bir parçası olarak gereken küçük çatı onarımlarını gerçekleştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!