Çatı Kaplama

admin

08 Ocak 2020

Yorum yapılmamış

Çatı Kaplama Sistemleri

1979 yılından bu günlere ; Çatı Kaplama, çatı İzolasyon, çatı tamiri, sandviç panel, cephe kaplama sistemleri, kanopi,polikarbon çatı aydınlatma, trapez,galvaniz, boyalı sac,atermit,dış cephe kaplama , çelik çatı , tonoz , çatı yalıtım,çatı aktarma, çelik çatı karkas ,çatı ısı yalıtımı,çatı su yalıtımı,teras çatı ,seramik çatı,uzay çatı,çatı tamiratı,oluk ve dere tamiri,Çelikle ilgili kolon,makas,aşık vb.lerin üretimi ve uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

Endüstriyel çatılarda faaliyet göstermekteryiz. çatı kaplama Fabrika Çatısı, Depo Çatısı, Kapalı Spor Salonu Çatıları, Pazar Yeri Çatısı, Sanayi Siteleri Çatısı, Tavuk Üretim Tesisleri Çatısı,Balık Üretim Çiftlikleri Çatısı,Askeri Tesis Çatıları , Hastane Çatıları, Benzinlik Kurulum vb. Sandviç panel montajı, diğer ürünlerin montajları ve mevcut yapılmış yapıların akan çatılarının tamiri , sökümü , güçlendirilmesi ve montajı işlerinde 30 yıllık tecrübe.

Çatı Kaplama Malzemeleri

Çatı tamir ve onarımlarda ülkemizde en çok kullanılan malzeme sandviç panel çatı kaplamadır. Genel olarak soğuk olan bölgelerde kullanılan direnç ve ekonomik açıdan avantajlıdır. Diğeri ise malzeme ise şıngıl kaplamadır. Bu kaplamanın farkı ise ülkemizde dekor olarak kullanılmasıdır. Bir diğeri ise kumlu membran çatı kaplamadır. Kumlu membran kaplama ters çatılarda ve binalarda eğimi alçak olan yapılarda kullanılmaktadır. Çatı onarımında dikkat edilmesi gereken hususlar Çatı onarımı sırasında yapının yenilenmesi için kullanılacak malzemeler plana göre kullanılmalıdır. Ayrıca malzeme üreticilerin, malzemeleri üzerinde yazdığı miktar kadar kullanılması şarttır. En önemlisi ise çatı tamiratı sırasında çalışan işçi ve personellerin sağlık önlemleri alınmalıdır aynı şekilde malzeme yangın güvenliği için de aynı önlemler alınmalıdır. Ek olarak, güvenlik açısından çalışma sahasında ilk yardım çantası ve yangın tüpü zorunlu olarak bulundurulmalıdır. Çatı onarımı uygulamasında malzemeler mutlaka CE veya TSE belgeli olmalıdır.

Call Now ButtonHemen Ara!