İzolasyon Çatı & Su Yalıtım Sistemleri

İzolasyon Çatı & Su Yalıtım Sistemleri

çatı izolasyon

çatı izolasyon

Çatılarda sıvı su yalıtım aralığı, daha önce sinir bozucu ve zor problemlere yeni ve yenilikçi çözümler ile belirteçleri ve müteahhitleri sağlayarak, öncelikle ticari yenileme ve yeni inşa sektörlerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Sistemimiz likit su yalıtım çözümleri iki kategoriye ayrılabilir. Soğuk uygulamalı teknoloji onların yükleme sırasında ısı izolasyon uygulaması gerekmez sıvı membranların ifade eder.

Tersine, sıcak eriyik, ısı gerektirmeyen bir zift cihaz üzerinden olsun etmez teknolojisi uygulanır. Soğuk Uygulamalı Sistemler Ürün ve çatı uygulama yelpazesi derece kullanıcı dostu yeni sistemler oluşturmak için varolan alternatif ürünler ile ilgili faydalarını birleştiren soğuk uygulamalı sıvı çatı teknolojisindeki en son yenilikleri sunuyor.

Soğuk uygulamalı sıvı sistemleri ürün yelpazesi hakkında daha fazlasını okuyun Sealoflex Sıvı Su Yalıtım Soğuk Uygulamalı Sistemi Soğuk Uygulamalı Sıvı Su Yalıtım Sistemleri Sıcak Uygulamalı Sistemler uygulanan sıcak erimiş bir özel ters, yeşil ve meydan güverte çatı sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir takviyeli kendini iyileştirme sızdırmazlık diyaframı. Beton yüzeyler için tasarlanan uygulama ve maliyet etkinliği hızı için optimum çözüm sunar. Sıcak eriyik uygulamalı hakkında daha fazla sıvı izolasyon sistemleri oku Uygulamalı Sıvı Su Yalıtım Sistemleri

Düz Çatılarda İzolasyon ve Yalıtım İşlemleri

Düz Çatı Düz çatı su yalıtım sistemleri Bizim eşsiz malzeme seçimi ve Türkiye genelinde ve ötesinde pek çok belirticilerinden müteahhit, bina yöneticileri ve yerel yönetimler için tercih edilen iş ortağı olan nedenlerden biridir. Geniş ürün portföyü küresel ölçekte düz çatı Araştırma & Geliştirme önemli yatırımın bir sonucudur. Sanayide Eşsiz, düz çatı aralığı geleneksel çatı sistemleri ve yeşil çatılar ve fotovoltaik gibi yenilikçi çözümler hem kapsamaktadır. Bu yeni yapı veya yenileme, tek çatı veya birçok olsun, her proje için mükemmel düz çatı ürünü maç için bize sağlar, bu genişlik ve çeşitlilik olduğunu. YENİ DAİRE ÇATI ÜRÜNLER Yapıştırıcılar Yerinde zaman en aza indirmek ve yerinde maliyetlerini azaltarak mesleki düz çatı yararına tasarlanan üç farklı fast-track yapıştırıcılar YENİ bir aralığıdır.

Metal Çatı İzolasyonu

Son yıllarda metal çatılar giderek daha popüler hale gelmiştir. Bunlar renkli, güzel ve binaya değer katan. Metal çatılar değer katmak birincil nedenlerinden biri de uzun zamandır beklenen ömrü olması. Çatı düzgün yüklüyse Ayrıca, elementlerden mükemmel koruma sağlayan, en iklim koşullarına dayanabilecek özellikte olmalıdır. Yine de, onlar olabileceği gibi dirençli olarak, metal çatı tamir ve bakım onlar beklendiği gibi uzun sürecek garanti hala esastır. Kelime metal son derece genel bir tanesidir.

Metal çatılarda hakkında konuşurken, örneğin çelik, çinko alaşımları, alüminyum ve bakır gibi seçim seçenekleri, çeşitli vardır. Gördüğünüz renkli olanlar kaplanmış metal çatılar vardır. Ayrıca, metal çatılar, genellikle iki yoldan birine takılır: zona veya büyük bireysel yaprak olarak. Tüm metal çatılar metal parçaları birbirine uygun dikişler vardır.

Bu dikişleri de, ve vb delikleri, tepe, için metal, ve nerede yoluyla penetrasyonlarındaki çatılar vadilerde ve metal çatılar sorunlarla yayınlanmaya başlar izolasyon boyunca, sırta at gibi yeni bir düzlem katılın. Ayrıca metal çatılar ile pas olabilir. Her durumda, sızıntı yanlış yüklenmiş eski metal çatılar ve çatılarda en yaygındır. Sızıntıları Çünkü, metal çatılar onarım, restorasyon ve bakım gerektirir. Metal çatılar yükleme işleminde sızdırmazlık kullanın.

Geçmişte mevcut olmuştur sızdırmazlık, küçülen zorlaşıyor kendi elastikiyetini kaybederek zamanla soyulma, sürmez. Ancak bugün, butiller, ashphaultics ve doldurmayı sızdırmazlık eski bir alternatif var – bir denir. Bir doğa yıkımlarına neredeyse görünmez olacak şekilde formüle bir çok benzersiz izolasyon kimyasıdır.

İzolasyon

nihai metal çatı sızdırmazlık çözüm olarak tasarlamıştır. teyp formunu kullanımı kolay bir olduğunu ve benzer şekilde kullanılır – ancak kullanılan metal çatı tipi ne olursa olsun, herhangi bir sızıntı için kalıcı bir çözüm sağlar. hızlı bir şekilde profesyonel çatı teknisyenleri tercih dolgu macunu haline geliyor ve eğlence aracı çatılar sıkı tutmak çok zor, çünkü şimdi üretim sürecinde 25 RV üreticileri tarafından kullanılıyor. Piyasada çatı izolasyon bulunan en gelişmiş ve agresif yapıştırıcı ile inşa bugün yerleşik bir astar var, etkili hatta en deneyimsiz acemi tarafından kullanılmak üzere en az hazırlık gerektirir.

Kolay ve hızlı kullanmak için, bu aşırı sıcak ve soğuk sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve orijinal boyutunda 700 yüzde yukarı genişletebilirsiniz. UV istikrarlı desteği ile birleştiğinde, bir EternaBond® onarım veya restorasyon kalıcı bir onarım olduğunu. Bizim web sitesi üzerinden doğrudan sipariş edilebilir Ekstra rahatlık için birçok çatı dağıtıcılar, RV distribütörler ve donanım mağazalarda veya adresinden ulaşılabilir. Size yakın bir konum bulun, ya da olabilecek herhangi bir soru ile teknik departmanımızla temasa geçin. https://www.teknocati.com/cati-izolasyonu/

Çatı Yalıtımı

Call Now ButtonHemen Ara!