Sandviç Panel Çatı – Sandviç Panel Fiyatları

Sandviç Panel Fiyatı

Alüminyum, boya, folyo, galvanizli film vb.poliüretan çatı kaplamalarıyla doludur. Ne Tür Bir Çatı? Herhangi bir çatı tipi için kullanılabilen panel fırın, bugün en kullanışlı çatı malzemelerinden biridir. Özellikle fabrikalara, depolara ve depolama alanlarına, spor salonlarına, hastanelere, apartmanlara, depolara ve tavuk çiftliklerine hakimdir.

taşyünü-sandviç-panel-5cm-kalın

taşyünü-sandviç-panel-5cm-kalın

Sandviç Panel İşlevi

F, yüksek su ve ısı yalıtımı kullanmak zorunda kalmadan kaplamalar gibi. sıva ve boya. Düşük ağırlık, yüksek yük. Yüksek mukavemet ve korozyon direnci. Uzun vadeli faydalar, düşük bakım maliyetleri. Binanın dış yüzeyinde estetik, modern bir görünüm. Uygulama alanı: veya beton, endüstriyel yapılar, askeri yapılar, sosyal binalar, tarım binaları, spor tesisleri, silo, hipermarket, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları.

Sandviç Panel Montajı

Mevcut veya yeni inşa edilen fabrika, depo vb. muayene sırasında binanın çatı büyüklüğü şirket yetkilileri tarafından alındı ve bayilikler yaptığımız tost makinesi sipariş edildi. Panel kağıdı profesyonel olarak uzman ekibimiz tarafından toplanır. Fiyat yanan paneli uygun fiyatlarla en iyi fiyat sağlar.

Poliüretan ve strafor panelleri geniş bir seçim var. 0,35, 0,40,50, 0,70 cm, sac, 8 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm poliüretan kalınlığında alüminyum, panelli kağıt mevcuttur. Çelik çatı, metal çatı, ahşap çatı ve diğer çatı kaplamaları, çeşitli tasarımlarda kolayca kullanılabilen malzemeler için çok uygundur. Biz de çatı tamir. Çatının yüzdüğünü söylerseniz, çözümün çatıda olmasını istersiniz ! Kafalarımızda çatıda bulunan bir çözümümüz var !

Poliüretan Sandviç Panel PUR

Poliüretan paneller, endüstriyel tesislerde, alışveriş merkezlerinde, ticari alışveriş merkezlerinde, spor komplekslerinde, sağlık ve spor merkezlerinde çatı ve çatı malzemesi olarak kullanılır. Ürünler ekibe göre gerekli boyutta üretilebilir. İklim koşullarına göre ısı yalıtımı sağlayan poliüretan, en düşük ısı iletkenliğine sahip malzemedir.

Alüminyum ve saç kurutma makinesi teknolojisi ile boyalı panelin üst ve alt yüzeyinde kullanılan galvanizlidir. Boya teknolojisi, panellerin uzun yıllar boyunca dış koşullara karşı dayanıklı kalmasını ve zengin renkleri ayarlamasını sağlar. Panel üretiminde kalınlığı farklı olan alüminyum ve yüksek kaliteli sacın kullanılması, sistemi desteklemek için uygun bir malzeme seçme teklifinden farklıdır. Monta kolay ve poliüretan panel aksesuarları, bina çatı ve katı ürün güvenebileceğiniz alternatif bir çözüm sunuyor.

Poliüretan paneller, çatı yükleri (yağmur, kar, rüzgar) ve çok çeşitli dayanıklı zanaat meraklıları için en uygun çözümü sağlamak üzere kesitsel olarak tasarlanmıştır. Panel Özellikleri: çapraz kapak talep üzerine yapılır ve kaplamalar kullanılmadan çok iyi su yalıtımı sağlar. Genel Tarım Politikası müşteri ihtiyaçlarına göre serbestçe oluşturulabilir. İsteğe bağlı olarak siding olarak güvenle kullanılabilir.

Taşyünü Sandviç Panel

Taşyünü Sandviç Panel, DIN 2’e göre A2 (madde yangına dayanıklı) 4102 yangın kalitesidir. Bu nedenle, taş panel, yüksek yangın tehlikesi olan binalarda güvenli bir şekilde kullanılan ve maksimum API direnci gerektiren bir yapı malzemesidir. Panel pamuğu, iç kısımda hem bölme hem de dış duvar olarak kullanılabilen dikey bir kaplama malzemesidir. Kompozit panellerin ağırlığı diğerlerinden daha fazlaysa, panellerin boyutları tesis üzerindeki kullanım ve performans açısından planlanmalıdır. Taşyünü Panel kalınlıktaki paneller için maksimum uzunluk: 50 mm’den 6 mm’ye, 80 mm’den 5 mm’ye, 100 mm’den 4 mm’ye

Polistiren Sandviç Panel

Refrakter bileşimi nedeniyle, polistiren ısı yalıtım malzemesi olarak dünyanın en iyi seçimdir. Yapısı nedeniyle, yüksek ısı ve ses yalıtımı, hafiflik, güvenilirlik gibi özelliklere sahiptir. Herhangi bir boyut ve kalınlıkta üretilebilir. Uzunluk kolayca hareket ettirilebilir ve hedefe göre ayarlanabilir, böylece istediğiniz rengi boyayabilirsiniz.

Her türlü endüstriyel, Tarım ve askeri binalar, soğuk depolar, atölyeler, Hangarlar, spor tesisleri, konutlar ve tüm büyük binalar, çatı ve cephe kaplamaları, duvar ve tavan programları başarıyla kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler, uluslararası standart, Amerika-1000 ve 3000 serisi alüminyum, ve su 0.034 kcal / m2 çubuk ısı iletkenlik katsayısı, daha çözünür plaka yapısı vardır, kolayca Yanıcı B1, polen-grassexpended ve KFC

Çatı Paneli

Oyunun çıkarılması durumunda, malzeme tabakaların kırılmasına karşı korunmalı ve boyutlara göre yerleştirilmelidir. Desen, özellikle renkli panellerde çiziklere neden olabilir. Mümkünse, sandviç panel çatı koruma jelatini ile kaplayın.

Panel, bir dakika beklediğiniz anda bile dış etkenlerden korunur ve mümkünse su birikiminden kurtulmak için biraz eğimlidir.

Ön panel ve fiyat panelleri

Başka bir kişi için bir tahminimiz var. Taş yünü dolum paneli, poliüretan, polistiren köpük ve cam kaplar, farklı renk ve kalınlık plaka yetenekleri ile firmamızdan satın alınabilir. Sanvıc panelini Yurtdışına ihraç etmek için taşıdık.

Call Now ButtonHemen Ara!