Trapez Sac

admin

08 Ocak 2020

Yorum yapılmamış

Trapez Sac Levha Malzeme Kaplama 2020

Trapez sac çatı: uzun süreli sertlik ve ayrışma. Kullanım: fabrikaların, depoların, hastanelerin, idari ve endüstriyel binaların ve evlerin çatıları. Duvar ve tavanlar, garaj kapıları, bariyer ekranları, silo yalıtımı.

38/151 Trapez Sac Levha

38/151 yollu TRAPEZ levha 38/151, ısı yalıtım uygulamaları için çatı ve cephe kaplamaları veya iki ayrı metal kaplama arasında cam yünü dolgulu yünün sandviçi olarak kullanılabilir. 38/151 trapez plaka 906 mm oluşan bir formdur 7 bir netbelægningsbredde ile kaburga. 38/151 trapez sac, kullanılan metal ile ilgili olarak en etkili taşıyıcı değerleri yakalayan form olma özelliğine sahiptir. Trapez levha 38/151 onun görünümü dekoratif tavan kaplamaları yanı sıra çatı kaplamaları kullanılır.

trapez sac

trapez sac

Boyalı malzeme tabakası, kalıcı renk, uzun ömür ve dayanıklı dış hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklıdır. İstenirse galvanizli sac, boyalı Alüminyum, Alüminyum Alaşımlı kaplamalı alternatifler üretilebilir.38 / 151 formlar trapez rüzgar ve snebelastning dayanıklıdır ve aynı zamanda kavisli şekli imkanı sunar. 38/151 trapez değerlendirme 38/151-trapez levha RAL renklerinin istenen herhangi bir renk yapmak için bir alternatif vardır. Boya yüzeyi (Polyester, PVDF, Plastisol, PVC) kullanım için uygundur. Yüzey üzerinde ve yüksek çatı ile yüzey olarak uygulanabilir.

Bir çift sandviç sistemlerinde veya yüzey kaplama-kullanım yerine de daha fazla olarak kullanılır. As 38/151 yamuk ülkemizde Nasaş Alüminyum tarafından üretilen bir şekildir, Bu etiket şeklinde Nasaş trapesform veya alüminyum trapesform olarak adlandırılır – ve facadebelægningsfjerner. Uygulama alanları 38/151 trapez sac endüstriyel binalar, endüstriyel binalar, askeri binalar, sosyal binalar, çiftlikler, spor tesisleri, silolar, süpermarketler, alışveriş merkezlerine prefabrik olarak tasarlanmış endüstriyel binalarda kullanılır.

 

trapez sac levha fiyat

trapez sac levha fiyat

27/200 formu yamuk SAC trapez levha etiketi olarak kullanılabilir – ve sandwichsystemer için varmeisoleringsanvendelser için facadeklædning, iki ayrı metal kaplamalar arasında doldurulmuş ısı yalıtımı veya taş yünü veya cam yünü gerektirmeyen. 27/200 trapez levha, 1000 mm temizleme genişliği ve 800 mm kompanzasyon boyutları ile iki alternatiftir. 27/200 trapez sac yapısı ve binalarda görsel zenginlik sunan bir renk alternatifi ile.

27/200 trapez şekil levha dekoratif görünümü yanı sıra kapsama ile kullanılır. Boyalı malzeme tabakası, kalıcı renk, uzun ömür ve dayanıklı dış hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklıdır. İstenirse galvanizli sac, boyalı Alüminyum, Alüminyum Alaşımlı kaplamalı alternatifler üretilebilir. 27/200 formu en ekonomik, aynı zamanda, kolay yüklemek için çatı ve facadedækningsprodukt endüstriyel binalar için, depolama ve depolar, uçak hangarları, resmi kurumların bygningstak, hangi trapez yalıtım gerekmez. Trapez sac Endüstriyel binalarda 27/200 uygulama alanları, Sanayi binaları, askeri binalar, sosyal binalar, çiftlikler, spor tesisleri, silolar Süpermarketler, alışveriş merkezleri TRAPEZ SAC şekli yamuk prefabrik

18/838 FORM alüminyumdan yapılmış olan galvanizli boyalı levha olarak tasarlanan endüstriyel yapılarda kullanılan bæresystemer. Form trapez levha 18/838, endüstriyel binaların cephelerinin çatı ve kaplaması için kullanılır. 18/838 trapez ark seo ön yatay kullanıldığında son derece estetik mimari görünüm gösterir. 838 mm. Ağ Bir kapak var.

Trapez levha 18/838 RAL renklerinin istenilen rengini yapmak için alternatif var. Boya yüzeyi (Polyester, PVDF, Plastisol, PVC) kullanım için uygundur. Yüzey üzerinde ve yüksek çatı ile yüzey olarak uygulanabilir. Bir çift sandviç sistemlerinde veya yüzey kaplama-kullanım yerine de daha fazla olarak kullanılır. 18 mm’lik bir ton yüksekliğe sahip giysilerin önündeki yamuk 18/838 yatay kullanılması, diğer yamuk şekillere kıyasla daha zarif bir görünüm verir. sunmak için bir fırsat sağlar. Uygulama alanları prefabrik endüstriyel binalarda, endüstriyel binalarda, askeri binalarda, sosyal binalarda, çiftliklerde, spor tesislerinde, silolarda, süpermarketlerde, alışveriş merkezlerine trapez levha üzerinde 18/838 kullanılır. https://www.catiteknik.com/trapez-sac-fiyatlari-sac-fiyatlari-galvanizli-sac.html

Sandviç panel çatı levha

https://www.sandvicpanelfiyatlari.com/malzemeler/trapez-sac-fiyatlari-olcu-agirlik/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!